این مطلب ۶۴۵ بار خوانده شده
استان البرز-حوزه ۷۱۹شهید اصل دهقان- ناحیه نظرآباد

در راستای اجرای طرح رجعت ۱ انجام شد : بررسی مشکلات پایگاهها و حوزه ها از نزدیک

به همت سپاه ناحیه نظر آباد، جانشین این ناحیه به همراه هیئت همراه ؛ ازحوزه ۷۱۹ شهید اصل دهقان دیدار و اولین جلسه طرح رجعت ۱ برگزار گردید.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و اماکن متبرکه البرز ،به همت سپاه ناحیه نظر آباد، جانشین این ناحیه به همراه هیئت همراه ؛ ازحوزه ۷۱۹ شهید اصل دهقان دیدار و اولین جلسه طرح رجعت ۱ برگزار گردید.. در راستای اجرای طرح رجعت ۱ که به منظور بررسی مشکلات پایگاهها و حوزه ها به نواحی تابعه ابلاغ گردیده است ؛ جانشین سپاه ناحیه نظرآباد به همراه معاونت های سپاه این ناحیه، از حوزه  ۷۱۹ شهید اصل دهقان دیدار و اولین جلسه رجعت  ۱، با فرماندهان پایگاه واعضای شورای این حوزه تشکیل و مشکلات پایگاها باحضور پایوران درمحل پایگاها احصاء و تمهیدات لازم جهت مرتفع شدن مشکلات درآینده نزدیک نیز صورت پذیرفت.

گفتنی است،  طبق دستورالعمل ابلاغی از سوی فرمانده سپاه استان البرز تحت عنوان طرح رجعت ۱ به نواحی تابعه دستور داده شده است که  از حوزه ها و پایگاه های حوزه استحفاظی سرکشی بعمل آورده  و از نزدیک مشکلات حوزه ها و پایگاه ها را در فرم های مخصوصی ثبت و ضبط نموده و به ستاد فرماندهی تحویل دهند.  

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.