این مطلب ۶۹۶ بار خوانده شده
استان البرز ناحیه امام سجاد(ع) کرج

بررسی مشکلات پایگاه ها در قالب طرح رجعت۱

در راستای اجرای طرح رجعت ۱ ؛ پایوران ناحیه امام سجاد(ع) به مدت ۴ روز و بر اساس گروه بندی از قبل تعیین شده توسط فرماندهی این ناحیه، از کلیه پایگاههای خواهر و برادر تابعه حوزه های مقاومت ناحیه امام سجاد(ع) کرج بازدید به عمل آورده و از نزدیک مشکلات پایگاه ها را مورد بررسی قرار دادند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و اماکن متبرکه البرز ،در راستای اجرای طرح رجعت ۱ ؛ پایوران ناحیه امام سجاد(ع) به مدت ۴ روز و بر اساس گروه بندی از قبل تعیین شده توسط فرماندهی این ناحیه، از کلیه پایگاههای خواهر و برادر تابعه حوزه های مقاومت ناحیه امام سجاد(ع) کرج بازدید به عمل آورده و از نزدیک مشکلات پایگاه ها را مورد بررسی قرار دادند.

گفتنی است از جمله مشکلات موجود که مورد بررسی قرار گرفت میتوان به موارد ذیل اشاره نمود: وسایل و تجهیزات مورد استفاده در پایگاه، نیروی انسانی موجود در پایگاه، تعامل هیات امنای مساجد و امام جماعت مسجد با پایگاه، بودجه مورد نیاز جهت کارهای فرهنگی پایگاه و امنیت پایگاه . در پایان کلیه فرماندهان حوزه ها ، تشکیلاتی کار کردن در پایگاه را از فرماندهان پایگاه مطالبه و تمامی فرماندهان پایگاه ها را در جهت شکل گیری تشکل تشویق نمودند.  

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.