شناسه : 38911
دوشنبه, 06/24/1399 - 19:19
نویسنده : alborz
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز:

توهین‌ جبهه استکبار به پیامبر اکرم(ص) نشانه ترس از گسترش اسلام است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: اهانتی که امروز توسط دشمنان علیه مقدسات می‌شود بیانگر ترسی است که آنها از گسترش دین اسلام دارند.

http://uupload.ir/files/uv8e_2617094_752.jpg

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مساجد و محلات استان البرز، سردار سید یوسف مولایی در تجمع بزرگ مردمی در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) و قرآن کریم در کرجبا بیان اینکه "امروز شاهد این هستیم که اشرار عالم یک بار دیگر مانند هزار و 400 سال قبل شروع به توهین، تحقیر و گرفتن مسیر نادرست و ناصحیح اهانت به مقدسات اسلام کرده‌اند" اظهارداشت:  این فعالیت‌ها جزو یک سازمان بسیار پیچیده و طراحی شده است.

وی با بیان اینکه "اهانتی که انجام شد یک مسئله و حرکت انفرادی یا گروه خاص نیست" افزود: این کار در راستای اهداف پلید استکبار جهانی بوده و همین مسیری است که در یمن، عراق، سوریه، لبنان، بوسنی و همه‌جای دنیا برای انجام حرکت علیه مسلمانان رخ می‌دهد.

رسوال الله

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به اینکه "دشمن هرچه علیه اسلام تلاش می‌کند موفق نمی‌شود" بیان کرد: آنها از انجام این فعالیت‌ها دو دلیل عمده دارند که یکی این است که اسلام را تنها مانع حرکت استکباری خود می‌دانند و دیگری نیز به این دلیل است که اسلام درحال حاضر به‌شدت در حال رشد است.

سردار مولایی با عنوان اینکه "گسترش اسلام اگر با همین سرعت انتشار پیدا کند قطعا به زودی اروپا را نیز دربر می‌گیرد" تصریح کرد: این وضعیت دشمنان را مجبور به انجام اقداماتی می‌کند که این اقدامات از راه انسانی نبوده و یکی از آنها توهین و تحقیر است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید